Przygotowujesz sylwetkę na lato? Zerknij, w jaki sposób!

Posiadanie szczupłej sylwetki to marzenie wielu osób, niemniej jednak nie każdy może sobie pozwolić na trzymanie się rygoru treningowo dietetycznego. Czasem nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.W takich sytuacjach wolno skorzystać z liposukcji. W stereotypowej wersji wykonuje się ją poprzez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednakże to naturalnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wolno to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, innymi słowy wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu ludzkiego, a także daje niezwykle zniewalające rezultaty.

Czym jest liposukcja ultradźwiękowa?
Schematyczna liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, bo wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od szablonowej tym, że nie wymaga karkołomnej interwencji chirurgicznej, a ponadto przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń regeneruje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm oraz prowadzi do wydalania z organizmu. Ogromną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w wypadku szablonowej liposukcji wolno zrealizować zabieg miejscowo. Oznacza to, że jest to metoda dla osób, jakie pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a też dla osób, które mają problem z konkretną partią, na której zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki lub nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a efekty dostrzegalne są już po pierwszym zabiegu. Osoby obawiające się skomplikowanych operacji mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ zabieg jest bezbolesny i trwa zaledwie około 30 minut. W zależności od wymogów wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych rozstawach czasowych.

Jakim sposobem uczynić, by ciało wyglądało znacznie lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji warto także zatroszczyć się o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to bardzo dobry sposób, ażeby naświetlić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na znacznie bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz o wiele bardziej wysportowane. Jeżeli będzie kłopot ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, które można przeprowadzić o każdej porze roku.
Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a także innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub ewentualnie trening z elektrostymulacją. Oferujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a szczegóły można odkryć na naszej oficjalnej domenie.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like