Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Zależy Ci na tym, aby Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, żeby w trakcie zabawy bezustannie się rozwijały? Zależy Ci na tym, by Twoje dzieci były w pełni bezpieczne, a równocześnie bawiły się właściwie świetnie? Wypatrujesz miejsca, jakie bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię zadowoli. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji poprzez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim dzieckiem możesz posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu znajdziesz tutaj rozrywkę nienagannie dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niesłychanie troskliwie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w stworzonym przez nas centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Proponujemy strefy należyte dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to niemniej jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje odpowiednie dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Idealnie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, niemniej jednak także ich bezpieczeństwo. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym gigantyczny nacisk położony jest na to, aby dzieci były właściwie bezpieczne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria wykonane z właściwych materiałów. Zależy nam na tym, żeby wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno poszukiwać elementów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas też żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz więc bać się tego, iż zabawa skończy się traumą. W stworzonym przez nas centrum dziecko jest w rzeczy samej bezpieczne.

Jaki cel przyświeca naszej działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, by pobudzało wyobraźnię milusińskich. Przychodząc do nas z synem bądź też córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także kreatywność Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez których nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w naszym centrum to też idealny sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co wymagane do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, by Twoja pociecha była w rzeczy samej bezpieczna, chcesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Serdecznie zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *