Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Oferujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie kompetentną obsługę, komfortową oraz bezpieczną jazdę i współczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dyscyplinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy oraz posiadają właściwe pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych kontrahentów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum i dodatkowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie czy też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych najbardziej wymagających klientów. W następstwie tego też przygotowaliśmy obszerną ofertę w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze wolno wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a też stały dostęp do naszego serwisu. Nasi klienci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym oraz zadbanym autem.

Cena najmu samochodu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych konsumentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i niezmiernie przystępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru wiele ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów interesującą oraz wszechstronną propozycję najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy gigantyczne doświadczenie w branży i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym zamiarem jest kompletne zadowolenie i satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z największą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi konsumenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej bądź też dostać bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową czy też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *